Skład osobowy Komisji Rady Wydziału w Kadencji 2020 – 2024

Pełnomocnik Dziekana ds. Zapewniania Jakości Kształcenia:

  • dr hab. inż. Roland Jachimowski, prof. uczelni

Prodziekan ds. Kształcenia:

  • dr hab. inż. Ewa Kardas-Cinal, prof. uczelni

Przedstawiciele pracowników będących nauczycielami akademickimi:

  • dr hab. inż. Mariusz Kostrzewski, prof. uczelni
  • dr hab. inż. Piotr Tomczuk, prof. uczelni
  • dr inż. Anna Kwasiborska
  • dr inż. Piotr Gołębiowski
  • dr inż. Mariusz Rychlicki
  • dr inż. Piotr Zdanowicz
  • dr inż. Tomasz Krukowicz

Przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami akademickimi:

  • mgr Ewa Bieńko

Przedstawiciel Doktorantów:

  • mgr inż. Zuzanna Zysk

Przedstawiciel Studentów:

  • Kacper Szczerbiński

Skład osobowy Komisji Rady Wydziału w Kadencji 2016 – 2020

Pełnomocnik Dziekana ds. Zapewniania Jakości Kształcenia:

  • dr hab. inż. Ewa Kardas-Cinal, prof. PW

Prodziekan ds. Kształcenia:

  • dr hab. inż. Dariusz Pyza, prof. PW

Przedstawiciele pracowników będących nauczycielami akademickimi:

  • dr hab. inż. Piotr Tomczuk, prof. PW
  • dr hab. inż. Roland Jachimowski
  • dr inż. Anna Kwasiborska
  • dr inż. Mariusz Rychlicki
  • dr inż. Tomasz Krukowicz
  • dr Agnieszka Skala – do roku 2017

Przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami akademickimi:

  • mgr Ewa Bieńko

Przedstawiciel Doktorantów:

  • mgr inż. Paweł Wontorski

Przedstawiciel Studentów:

  • Tomasz Szabrański – od roku 2018
  • Jacek Szejna – w roku akademickim 2017/18
  • Mateusz Cieślak – w roku akademickim 2016/17

Skład osobowy Komisji Rady Wydziału w Kadencji 2012 – 2016

Pełnomocnik Dziekana ds. Zapewniania Jakości Kształcenia

  • Prof. nzw. dr hab. inż. Iwona Grabarek

Prodziekan

  • Dr hab. inż. Dariusz Pyza  – Prodziekan ds. Kształcenia 

Przedstawiciele pracowników będących nauczycielami akademickimi

  • Prof. nzw. dr hab. inż. Wiesław Zabłocki
  • Dr inż. Roland Jachimowski
  • Dr hab. inż. Jarosław Korzeb
  • Dr inż. Anna Kwasiborska

Przedstawiciele pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

  • Mgr Ewa Bieńko

Przedstawiciel Doktorantów

  • Mgr inż. Piotr Gołębiowski

Przedstawiciel Studentów

  • Zuzanna Zysk
  • Inż. Radosław Łapiński – do roku 2015
Skład Zespołów Roboczych podlegających Pełnomocnikowi Dziekana ds. ZJK

Zespół 1

  • Dr Agnieszka Skala – adiunkt, Zakład Infrastruktury Transportu
  • Mariusz Niedźwiedzki – student
  • Monika Miętus – do roku 2015

Zespół 2

  • Mgr inż. Tomasz Krukowicz  – asystent, Zakład Sterowania Ruchem
  • Michał Sikorski – student
  • Katarzyna Olszewska – do roku 2015

Zespół 3

  • Dr inż. Mariusz Rychlicki – adiunkt, Zakład Telekomunikacji w Transporcie
  • Jacek Szejna – student
  • Olena Sivets – do roku 2015
Skład osobowy Komisji w Kadencji 2010 – 2012

Pełnomocnik Dziekana ds. Zapewniania Jakości Kształcenia

  • Prof.dr hab.inż. Marek Malarski

Prodziekan

  • Dr inż. Krzysztof Grochowski  – Prodziekan ds. Nauczania

Przedstawiciele pracowników będących nauczycielami akademickimi

  • Dr hab. inż. Iwona Grabarek
  • Prof. nzw. dr hab. inż. Krzysztof Zboiński
  • Dr hab. inż. Wiesław Zabłocki
  • Przedstawiciel Samorządu Studentów